Интензивно възстановяващ шампоан 400 мл.
Интензивно възстановяващ шампоан. Подходящ за сухи, изтощени, третирани и увредени коси. Обогатен с ..
Интензивно възстановяваща маска 500мл.
Интензивно възстановяваща маска с кремообразна формула. Подходяща за суха, увредена и боядисана коса..
Интензивно възстановяващо олио 100 мл.
Интензивно възстановяващо олио без отмиване за слаба и увредена коса. Богато на витамини и екстракт ..
Показани 1 от 3 | 3 (1 Страници)